Neplatiči pozor – půjčky i pro vás!

Pokud jste se octli v registru dlužníků, získání dalšího úvěru v bance pro vás je již nemožné. Banky jsou v tomto ohledu velmi striktní a úvěr nezřídí nikomu, kdo měl někdy problémy se splácením a octli se v registru dlužníků. Problém je totiž v tom, že banky nezřídí úvěr nikomu, kdo má záznam v registru dlužníků a z tohoto registru není možnost úniku. Celý problém mohou snadno vyřešit půjčky bez registru ihned, které jsou nabízeny nebankovními společnostmi.

Tyto úvěry se staly skutečně oblíbené a přináší jedinečnou možnost druhé šance pro ty, kteří udělali krok vedle. Nebankovní společnosti tak vyplňují díru na trhu a nabízí úvěry i pro rizikové klienty. Ptáte-li se, jestli jsou tyto produkty bezpečné, odpověď je jednoznačná – ano. Nebankovní společnosti působí na trhu řadu let, mají mnoho spokojených klientů, dobré renomé a vědí, co dnešní klient od produktu očekává.
Konkrétním, velmi oblíbeným produktem se stala home credit půjčka. Patří mezi jednu z nejoblíbenějších nebankovních produktů. Jedná se o produkt vhodný prakticky pro každého. Je zřízen bez náhledu do registru dlužníků, takže máte-li nějaké dluhy, není to problém. Tato homecredit půjčka vám bude zřízena i v případě, jsou-li vaše příjmy podprůměrné. Není totiž vyžadován doklad o výši příjmů.
Velice podobným produktem jsou cofidis půjčky, o které je také velký zájem. Vlastnosti těchto dvou produktů jsou velmi podobné a liší se jen v detailech. Tyto cofidis půjčky jsou veřejnosti známé především díky reklamní kampani. A do jaké výše jsou tyto úvěry dostupné? Tento produkt i home credit půjčka je vám k dispozici až do výše 50 tisíc Kč, což je pro mnohé dostačující.

V současné době jsou nebankovní produkty skutečně kvalitní. Navíc, půjčka ihned je vám k dispozici prakticky okamžitě, stačí jen vyplnit krátký online formulář a peníze budete mít velmi brzy na vašem účtu.