Online půjčky bez osobních kontaktů

Půjčky bez osobního kontaktu jsou v současné době velmi rozšířené, díky pokroku v rozšiřování internetu a telekomunikačních služeb. Online půjčky nabízí mnoho společností a tak se nám naskytuje velký výběr. Tento typ půjčky je poskytován především úvěrovými společnostmi a soukromými investory. Bankovní sektor sice také nabízí vysokou online podporu ke svým produktů, ale stále je kladen důraz na osobní jednání.

Klient, který chce online půjčku získat, jednoduše vyhledá úvěrové firmy na internetu. Poté je nutné vyplnit online formulář nebo zavolat na telefonní číslo a čekat na schválení úvěru. Schválení se většinou pohybuje v rozmezí několika hodin až dnů.
Online půjčka bez osobních kontaktů je určena hlavně pro zákazníky, kteří potřebují hotovost rychle. Většinou se jedná o malé částky, určené k překlenutí dočasného nedostatku peněz.

Při této půjčce není ověřována schopnost klienta splácet nebo se nepožaduje zajištění půjčky. Ani do registru dlužníků není nahlíženo. Po schválení půjčky jsou finanční prostředky doručeny osobně zástupcem společnosti nebo kurýrní službou. Při předání peněz je zároveň podepsána úvěrová smlouva. Úvěrová smlouva je zde velmi důležitá a každý klient by měl věnovat náležitý čas na její prostudování. Je důležité zkontrolovat úrokovou sazbu, RPSN a dobu splácení, případně další podmínky nebo výhody uvedené ve smlouvě.