Půjčka bez úroků

Půjčka bez úroku obvykle znamená pevně stanovenou částku, či půjčku se kterou je spojen poplatek. Tato půjčka se používá zejména u nižších částek nebo u půjček na směnku. U půjčky bez úroků, žadatel zaplatí předem stanovený poplatek, který je vypočítán podle velikosti a doby splatnosti půjčky. Nejčastěji se s touto formou půjčky setkáváme v podobě produktu rychlá SMS půjčka.

Vyřízení:

Vyřízení půjčky bez úroků probíhá stejným způsobem jako u klasických půjček.
Nejdříve je sepsána smlouva o poskytnutí úvěru a po schválení je částka vyplacena.
S tímto druhem úvěru se můžeme nejčastěji setkat v nebankovní sféře. Mezi hlavní výhody této půjčky lze pokládat transparentnost úvěru od samého začátku. Klient předem zná jaký poplatek a celkovou částku vrátí zpět. Odpadá tak počítání úrokové sazby a RPSN. Nevýhodou této půjčky je prakticky nemožnost porovnat tuto variantu s běžně úročenou půjčkou.

Nicméně jako většinu úvěrů, lze dneska i půjčku bez úroku získat snadno prostřednictvím internetové žádosti. U této půjčky neplatíte žádné poplatky předem a díky pevně stanovené částce kterou vrátíte, jste hned od začátku schvalovacího procesu jasně obeznámen s každou podmínkou půjčky. Když už se rozhodnete, že sms půjčka ihned je skutečně ta pravá půjčka pro vaší situaci, stačí pouze napsat zprávu v příslušném tvaru a pak už jen čekat na potvrzení. Ještě je třeba podotknout, že velmi důležitou věcí je zajištění kvalitního a trhem ověřeného poskytovatele úvěrů.