SMS půjčka pro ženy

SMS půjčka ihned je speciální druh úvěru, který lze sjednat pomocí internetového formuláře a následně potvrdit SMS zprávou. Tyto půjčky poskytuje nebankovní sektor a jedná se o krátkodobé úvěry, většinou v rozmezí 500 až 5000 Kč. Délka splatnosti u jednotlivých poskytovatelů je od 14 dnů do 1 měsíce. První půjčka je posílána poštovní složenkou, je nutné předložit občanský průkaz. Další půjčky si již můžete nechat posílat na bankovní účet. Takto si finanční společnosti ověří vaší identitu. Úrok se vždy stanovuje pevným procentem z vypůjčené částky a není požadováno penále za předčasné splacení. Nutno podotknout, že úrok se pohybuje na vyšší úrovni, obvykle v řádu desítek procent.

Rychlá SMS půjčka je vhodná zejména na překlenutí nenadálých životních nákladů, které se jistě u žen v domácnosti vyskytují. Každá žadatelka by před poskytnutím úvěru měla zvážit, zda ho opravdu potřebuje a přihlédnout k úrokovým sazbám.

Poskytovatelé těchto půjček mají svá vlastní pravidla, které určují např. výši první půjčky. Po každé úspěšném splacení se navyšuje další možná půjčka. U tohoto úvěru je možné provést odklad splácení a to také formou SMS. Samozřejmě požadavek o odklad musí být schválen. Při jakékoliv změně podmínek v průběhu poskytnutí úvěru, je nutné opět prostudovat smlouvu o úvěru, abychom předešli případným nedorozuměním v budoucnosti.